درباره هانی

هانی محمودی  بعنوان  اولین  اینفلوئنسر متخصص  نفت و  گاز ، تاجر ،  پادکستر  و همچنین

آموزش دهنده تجارت این صنعت با بیش از 8 سال  فعالیت در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی

زندگی و کار کرده است. 

هانی پلتفرم هانی محمودی را جهت همه گیر کردن تجارت نفت و گاز و  پتروشیمی راه اندازی

 کرد  و  به عنوان یک "خودی" صنعت نفت و گاز و  محقق مستقل شخص ثالث شهرت خوبی

به دست آورده است .


این باعث شد که هانی محمودی بخشی از رسانه های جدید شود، جایی که او بهترین فرصت

را برای ورود علاقه مندان به تجارت جهانی نفت و گاز  بوجود آورده است .

او طلایه دار بیش از ۳۲۰۰ جلسه با علاقه مندان صنعت نفت و گاز در سراسر جهان است. 

هانی پیشرو ایی برتر در جهت همه گیر کردن تجارت نفت و گاز و همچنین دیجیتالیزه کردن

این صنعت و برترین حضورهای مدرن نفت و گاز را در رسانه های اجتماعی رقم زده است .

 

 

هانی محمودی
تنها سخنران برتر در تجارت صنعت نفت و گاز است و بزرگترین شبکه تجاری افراد متخصص و توانمند در تجارت نفت و گاز جهان را با بیش از نیم میلیون مخاطب در اینستاگرام از ۳۱ کشور مختلف بنام پلتفرم هانی محمودی را تاسیس کرده است.


بیوگرافی هانی محمودی

هانی با بازاریابی و سپس فروش شروع کرد و بیش از میلیون ها دلار چرخش مالی در صنعت نفت و گاز جهان ایجاد و بیش از ۱۷ جلسه با تقریباً هر شرکت مطرح نفت و گازی که در جهان می توانید نام ببرید را داشته است.

 
هانی در ایران، خلیج مکزیک، افغانستان ، سوئد ، انگلیس ، روسیه ، پاکستان ، عراق ، آمریکا ، کانادا ، قبرس شمالی ، امارات ، ترکیه ، عربستان ، مجارستان ، گرجستان ، کانادا، ، آفریقا جنوبی ، برزیل و در آمریکا لاتین در حال فعالیت این تجارت است .

 


بعداً هانی شرکت آموزشی تجارت خود را بنام پلتفرم هانی محمودی راه‌اندازی کرد و به عنوان یک "خودی" در صنعت و محقق مستقل شخص ثالث شهرت خوبی به دست آورد و به سایر افراد علاقه مند و اللخصوص متخص کمک کرد تا بفهمند محصول ، خدمات و خریدارن و فروشندگان واقعی این صنعت در کجای بازار جهانی قرار می‌گیرد . همه دانشپذیران و مخاطبان  او عاشق کار هانی هستند. و ارائه ارزش برای درک آسان این تجارت در صدر فهرست هانی قرار دارد.

این باعث شد که هانی به بخشی از رسانه جدید تبدیل شود، جایی که او بهترین فرصت را برای ورود علاقه مندان به تجارت جهانی نفت و گاز بوجود آورده است .
و با بیش از نیم میلیون مخاطب از ۳۱ کشور مختلف پلتفرم هانی محمودی را تاسیس و اداره میکند .  

 

 

علاوه بر علاقه هانی محمودی که آموزش این تجارت به علاقه مندان مورد توجه است ، همچنین شرایط ورود افراد فرهیخته را بطور کاملا مدرن و متفاوت آمیخته کرده است .

 

 

هانی یک تاجر نفت و گاز است و در رسانه های اجتماعی خود ، وقت خود را داوطلبانه برای آموزش علاقه مندان جهت ورود به  تجارت نفت و گاز در سراسر جهان صرف می کند.

 

کانال رسمی تلگرام هانی محمودی